HomeWie zijn wij ?ContactTwitterReferentiesGastenboek
----
 
 
 
Kids party 4. Piratentocht

De kinderen worden ontvangen door Piraat Blauwbaard. De piraat heeft een oude brief (piraten boek) bij zich. De piraat leest de brief voor. Er staat in dat de kinderen een piraten vlag moeten maken, een litteken moeten schminken, en zich moeten verkleden als piraat met de spullen die aanwezig zijn. Natuurlijk moet er ook een piraten naam worden verzonnen. Als dat gedaan is gaan ze met de schatkaart op zoek naar de schat. Onderweg moeten ze diverse opdrachten doen. Zoals bijvoorbeeld eierenrace, blaaspijpschieten, vliegend tapijt, ringwerpen, snelheidparcours, diverse vragen oplossen. De spelen en vragen worden afgestemd op de leeftijdgroep. Let op de kinderen moeten wel ongeveer 45 minuten kunnen wandelen.

Tijdens de route kunt u als ouder zorgen voor iets te drinken en te snoepen. Zodat we in het bos met de kinderen rustig even kunnen gaan zitten en iets gaan drinken. Aan het einde van de tocht ligt de schat verstopt. Als ze deze gevonden hebben zit er voor ieder kind iets lekkers en een oorkonde in.
Na afloop wandelen we met ze allen weer terug naar het startpunt en gaan we alle verkleedspullen weer in de kist doen. Na deze laatste opruimmissie is de piratentocht volbracht.

Kids party 4. Piratentocht ± 2 uur

Prijzen gelden alleen voor maandag tot en met vrijdag. Zaterdag op aanvraag.

€ 135,00 met vier opdrachten maximaal 10 kids per party

Uitbreiding mogelijkheid: Medaille voor elke deelnemer € 1,50 p.p.

Alle prijzen zijn inclusief materiaal, organisatie, reiskosten Go Active binnen een straal van 25 km vanaf Heerlen en 1 begeleider, certificaat voor elke deelnemer doch exclusief food & beverages.

 

 
 
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en u ontvangt een cadeaucheque ter waarde van € 50,-
En ook maakt u kans op gratis entree voor 2 personen voor onze Go Active Quad Event!






Meer informatie?

Ik wil direct telefonisch meer informatie!
Bel dan nu:
045-5610188

Of Laat zoveel mogelijk gegevens achter, zodat wij je een goed voorstel kunnen doen. Open hier het formulier voor uw informatie aanvraag
 
www.go-active.nl: Evenementenbureau - Organisatieburo
Personeelsfeest, Themafeesten, bedrijfsfeesten & Arrangementen
Copyright © 2012 Go Active - Design & Development @ Cross Internet - Sitemap